Veebilehe janmil.ee isikuandmete vastutav töötleja on EJ Projekt Grupp OÜ (registrikood: 11381028) asukohaga Paide mnt 34, Tamsalu, tel +372 55 27910 ja e-kiri: janmil.haagised@gmail.com

Küpsised

Meie veebilehel kasutatakse parema kasutajakogemuse tagamiseks kahte tüüpi küpsiseid:

  • püsivad küpsised, mis jäävad kasutaja arvutis olevasse küpsiste faili. Neid võidakse kasutada näiteks kasutaja kui veebilehe korduvkülastaja äratundmiseks ja veebilehe sisu kohandamiseks vastavalt kasutaja vajadustele või statistiliste andmete kogumiseks;
  • seansiküpsised, mis on ajutised ja kaovad, kui kasutaja veebilehelt lahkub või sulgeb oma veebilehitseja. Seansiküpsiseid võidakse kasutada veebilehe teatud funktsioonide, näiteks teenuse või toote taotlemise jms võimaldamiseks.

Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas veebilehte kasutatakse, et muuta seda kasutajatele isiklikumaks ja mugavamaks. Lisaks aitavad küpsised koguda kasutajastatistikat, mis võimaldab mõõta ja parandada veebilehe toimivust ning annab alusandmed tõhusaks turundustegevuseks.

Kasutaja loetakse küpsistega nõustunuks, kui tema veebilehitseja seadistustes on küpsised lubatud. Veebilehitsejad lubavad tihtipeale vaikimisi küpsisefailide säilitamist kasutaja seadmesse. Kasutaja võib oma seadmes küpsiste kasutamise ära keelata või need kustutada, muutes oma veebilehitseja seadeid. Kui küpsiseid ei lubata, ei pruugi veebileht korrektselt töötada.

Google Analytics võib koguda andmeid kasutajate aktiivsuse kohta ka ilma küpsisefaile kasutamata. Et Google Analytics ei saaks andmeid kasutada, tuleb kasutajal paigaldada oma seadmesse Google Analyticsit blokeeriv rakendus, milleks on Google Analyticsist loobumise brauserilaiend.